Zkroťte své přirozené lokny s tipy od profesionála

06.12.2021
Zdravé a krásné kudrnaté vlasy jsou opravdovou korunou krásy. Majitelky přírodních loken však vědí, jak těžké je někdy vlny „zkrotit“, a podpořit tak jejich bohatost a eleganci, kterou jim část ženské populace s rovnými vlasy závidí. Vlnité vlasy vyžadují speciální péči i výkonné pomocníky, jež je ochrání a dodají kudrnaté hřívě objem, případně je šetrně narovnají. Vše, co byste o péči a stylingu přirozených vln měli vědět, prozradí kadeřnice Martina Malinová.
 • VLNA JEDNA JAKO DRUHÁ

  K vyfoukání přirozeně kudrnatých vlasů je nevhodnější fén s difuzérem, který je ochrání před poškozením a zachová přirozený vzhled vln. Výkonný vysoušeč vlasů BaByliss D665E s příkonem 2 200 W disponuje funkcí ionizátoru, díky níž působí hluboko do struktury vlasu, a tím je obnovuje a posiluje. Podle potřeby si můžete volit ze dvou rychlostních a tří teplotních stupňů a pro závěrečnou fixaci stylingu využít studený vzduch. Fén je vybaven i druhým nástavcem 8 x 80 mm pro vyhlazení a tvarování vlasů.

  TIP profesionála: „S fénem pracujeme tak, že hlavu lehce nakloníme do strany a vlasy po sekcích – pouhým přiložením difuzéru – foukáme. Takto postupujeme po celé hlavě. Nedoporučuji foukat vlasy v předklonu, nebo s difuzérem hýbat – vlny jsou pak rozevláté a někdy působí až krepatě,“ prozrazuje hairstylistka Martina Malinová a přidává ještě jeden tip: „Pro vytvarování měkkých vln je ideální použít speciální pěnu, která krásně udrží jejich tvar. Pokud chcete vytvořit moderní efekt plážových vln, zvolte sprej s minerální solí, jenž podpoří vlnitost.“
   
  Doporučená maloobchodní cena vysoušeče vlasů BaByliss D665E je 2 849 Kč
  Zobrazit produkt
 • ROVNEJTE S PÁROU

  Změna stylu je v životě žádoucí a v tomto případě platí i pravidlo, že žena většinou chce to, co nemá. Takže majitelky vlnitých vlasů závidí těm s rovnými vlasy a naopak. V obou případech pomůže pára, respektive parní žehlička Babyliss ST595E s keramickými žehlícími plochami a odnímatelným hřebenovým nástavcem. Tato žehlička umožní maximálně šetrné narovnání vlasu jedním tahem, a to díky páře vycházející z 16 otvorů umístěných v keramických deskách. Teplotu je možné regulovat v pěti stupních od 170 °C do 210 °C.

  TIP profesionála: „Pokud chcete vlasy narovnat, nikdy nezapomeňte použít přípravek pro tepelnou ochranu. Poté vlasy vyfoukejte úplně do sucha – nikdy nesmějí zůstat vlhké, protože by se znovu zvlnily. Vlasy si rozdělte a po sekcích žehlete. Po vyžehlení můžete aplikovat kapku výživného oleje,“ radí kadeřnice Martina Malinová.
   
  Doporučená maloobchodní cena parní žehličky BaByliss ST595E je 3 999 Kč
  Zobrazit produkt

O značce BaByliss:
Francouzská značka BaByliss patří kvalitou produktů a inovacemi mezi špičky evropského trhu. Vznikla v 60. letech minulého století vynálezem francouzského kadeřníka Leliévreho, který vyvinul absolutní novinku té doby – elektrickou kulmu na vlasy. Značka BaByliss jako součást koncernu Conair se stala jedničkou na celosvětovém trhu v kategorii péče o vlasy a také s
velkým náskokem nejprodávanější značkou v Evropě v kategorii rovnání vlasů.
BaByliss navrhl a vymyslel automatickou loknovací kulmu a zároveň tím vytvořil novou kategorii v produktech určených k péči o vlasy. Vývoj automatické kulmy trval celých 5 let a stále BaByliss vyvíjí nové produkty, které jsou vždy revolučními novinkami v oboru a profesionální úrovně, které lze použít i neprofesionálním spotřebitelům.
Značkové výrobky BaByliss využívají kadeřnické salony v Praze, Paříži, Londýně, Stockholmu, Moskvě, Římě, Dubaji nebo v JAR. Díky takto ověřené kvalitě jsou vybrané výrobky BaByliss prodávány s 3. a více letou zárukou. Technické parametry produktů jsou na špičkové úrovni, a to jak výkoností motorků, tak i přesností čepelek, které jsou broušené elektrochemickou cestou.
BaByliss nabízí produkty pro ženy i muže – vysoušeče vlasů, žehličky na vlasy i kulmy, zastřihovače vousů i vlasů, i intimních chloupků. Jsme velmi rádi, že i zákazníci v České republice budou moci být krásnější s BaByliss a BaByliss MEN.

Kontakt pro média:
Hedvika Přibová
PHOENIX COMMUNICATION
140 00 | Praha 4 | Pod Vilami 785/22
hedvika@phoenixcom.cz
+420 774 273 821
Zrušit výběr
Vybráno -
Porovnat