Materiály povrchu žehlících destiček

Žehličky na vlasy Babyliss používají různé materiály povrchu žehlících destiček, tak aby vaše vlasy měli co nejlepší péči.

 
 

CERAMIC ( keramika )

  Rychlý a rovnoměrný přenos tepla, keramika zajišťuje rovnoměrnost, bez míst s nadměrným teplem. Keramický povrch je kluzký a vlasy tak po něm lehce kloužou. Keramické povrchy můžou mít různé barvy ( Gold - zlatá, Deep Black – hluboce černá nebo Diamond - diamantová ).

TOURMALINE CERAMIC ( turmalín – keramika )

  Turmalíne je druh polodrahokamu, který při zahřívání vytváří záporné ionty. Keramický povrch s turmalínem vytváří velmi hladké vlasy bez krepování.

TITANIUM CERAMIC ( titanium – keramika )

  Titanium je jedna z nejodolnějších slitin a v kombinaci s keramickým povrchem poskytuje velmi trvanlivou kluznou plochu a zlepšuje tepelnou vodivost.

ROSE-QUARTZ / NANO-QUARTZ CERAMIC
( Růžový křemen, Nano křemen s keramikou )

  Křemen je velmi vysoce odolný a trvanlivý, zcela hladký minerál. V kombinaci s keramikou poskytuje ještě jemnější,  lepší a déle trvající kluznost, vlasy tak nemají kudrlinky.

TRUE TITANIUM  ( pouze titanium )

  Povrch vyrobený pouze s titanu poskytuje profesionální kluznost a dokonalý přenos tepla a výsledkem je trvalé vyhlazení vlasů bez kudrlinek.
Zrušit výběr
Vybráno -
Porovnat