ZBAVTE SE CHLOUPKŮ JEDNOU PROVŽDY

15.10.2019
Hladká pokožka už dávno není výsadou jen letního období. Skoncovat s chloupky, pokud možno nadobro, a mít krásně hebkou pokožku, touží mít ženy po celý rok. Ideálním časem, kdy začít je právě podzim a zima, pokud si na pomoc vezmete IPL epilátory francouzské značky BaByliss Paris G947E nebo G935E, výsledek je zaručen. Oba modely se hravě postarají o účinnou, a přitom bezbolestnou epilaci všech částí těla.
 • IPL epilátor G947E BaByliss Paris je lehký, a přitom vysoce účinný na všech pěti fototypech pokožky. Model byl klinicky a dermatologicky testován nezávislou francouzskou laboratoří Spincontrol. Využívá intenzivní pulsní světlo a výkonná lampa Quartz Technology Lifetime má životnost až 300 000 záblesků. Při pravidelném používání za tři měsíce doslova zničí až 90 % chloupků. Aplikační okénko má 3cm2 a vysílá 36 záblesků za minutu. Díky tomu zvládnete epilaci nohou za 10 minut, bikin za 2 minuty a na podpaží postačí pouhá 1 minuta. Součástí balení je také nástavec určený na obličej, bradu a horní ret. Epilátor má praktickou ergonomickou rukojeť a síťové připojení, takže jej v průběhu ošetření nemusíte dobíjet.
   
  Cena IPL epilátoru G947E je 4.790,- Kč
  Zobrazit produkt
 • Model BaByliss Paris IPL G935E je kompaktní, lehký a výkonný a díky ergonomicky tvarované rukojeti padne skvěle do ruky. Nabízí účinné ošetření nežádoucích chloupků s možností volby intenzity podle typu a citlivosti pokožky – lze ji nastavit na parametry všech pěti fototypů (I až V). Užívání přístroje a jeho účinky testovala nezávislá francouzská laboratoř Spincontrol. Výkonná lampa Quartz Technology Lifetime s životností až 200 000 záblesků a aplikační okénko o velikosti 3cm2 se postarají o krátkou dobu ošetření: u nohou pouze 10 minut, u oblasti bikin 2 minuty a u podpaží jen za 1 minutu. Můžete si přitom vybrat mezi režimem Gliss mode, při kterém jsou impulzy vysílány automaticky, a režimem Precision mode, u kterého vysíláte signály manuálně. Ten se hodí více pro přesnou epilaci, např. na tváři, bradě, nebo horním rtu apod. Další výhodou je, že přístroj má síťové připojení, a tak během epilace nevyžaduje dobíjení.
   
  Doporučená cena IPL epilátoru G935E je 4.490,- Kč
  Zobrazit produkt
O značce BaByliss Paris: 
Francouzská značka BaByliss Paris patří mezi špičky evropského trhu v kategorii rovnání vlasů. Vznikla v 60. letech minulého století vynálezem francouzského kadeřníka pana Leliévreho, který vyvinul absolutní novinku té doby – elektrickou kulmu na vlasy. Značka Babyliss Paris jako součást koncernu Conair se stala jedničkou na celosvětovém trhu v kategorii péče o vlasy a také s velkým náskokem nejprodávanější značkou v Evropě v kategorii rovnání vlasů. Každý čtvrtý narovnávač vlasů prodaný v Evropě nese značku BaByliss (údaje GfK poslední známá perioda 2007).
BaByliss Paris vyvíjí produkty profesionální úrovně, které lze použít i neprofesionálním spotřebitelům. Značkové výrobky BaByliss Paris využívají kadeřnické salony v Praze, Paříži, Londýně, Stockholmu, Moskvě, Římě, Dubaji nebo v JAR. Díky takto ověřené kvalitě jsou výrobky BaByliss prodávány s 3. letou zárukou. BaByliss nabízí produkty pro ženy i muže – vysoušeče vlasů, žehličky na vlasy i kulmy, zastřihovače vousů i vlasů, i intimních chloupků.
Díky profesionály ověřené kvalitě poskytuje BaByliss Paris na řadu produktů spotřebitelskou záruku prodlouženou na plné 3 roky. Technické parametry produktů jsou na špičkové úrovni, a to jak výkoností motorků, tak i přesností čepelek, které jsou broušené elektrochemickou cestou.
Jsme velmi rádi, že i zákazníci v České republice budou moci být krásnější s BaByliss Paris a BaByliss Paris MEN. 

Pro více informací kontaktujte:
Moniku Strakovou – PHOENIX COMMUNICATION
monika@phoenixcom.cz (00420) 774 814 654
Zrušit výběr
Vybráno -
Porovnat