S novými Babyliss zastřihovači již nemusíte k holiči

23.06.2020
Francouzská značka BaByliss představuje nové modely zastřihovačů z pánské řady The Steel Edition. Modely 7755PE a 7256PE se postarají o váš účes, vous i chloupky na těle.
 • Elektrický zastřihovač vlasů 7755PE je vybaven 6 nástavci o velikosti 1–8 mm, což vám umožní variabilní úpravu účesu podle vašeho přání. Tento drátový strojek s dvoumetrovým kabelem má nože z nerezové oceli a balení obsahuje stylovou transportní tašku.

  Výrobce na něj poskytuje prodlouženou 3letou záruku.
   
  Doporučená MOC BaByliss 7755PE je 1 090 Kč
  Zobrazit produkt
 • Multifunkční zastřihovač 7256PE pro kompletní péči o obličej a tělo ctí své jméno – nabízí 11 výrobků v jednom. Výměnné nástavce zahrnují 5 nástavců na vousy v rozmezí 5–9 mm, nástavec na strniště v velikosti 1–3.5 mm a 2 nástavce na tělo (3 a 4 mm). K tomu 3 výměnné hlavice – přesný zastřihovač s noži z uhlíko-titanové oceli, zastřihovač chloupků a planžetový holící nástavec. Nástavce jsou omyvatelné a spolu se strojkem se vejdou do praktického transportního vaku. Baterie po 8hodinovém nabití vydrží až 60 minut provozu.

  Výrobce na model poskytuje prodlouženou 3letou záruku.
   
  Doporučená MOC BaByliss 7256PE je 1 090 Kč
  Zobrazit produkt
O značce BaByliss:
Francouzská značka BaByliss patří kvalitou produktů a inovacemi mezi špičky evropského trhu. Vznikla v 60. letech minulého století vynálezem francouzského kadeřníka Leliévreho, který vyvinul absolutní novinku té doby – elektrickou kulmu na vlasy. Značka BaByliss jako součást koncernu Conair se stala jedničkou na celosvětovém trhu v kategorii péče o vlasy a také s velkým náskokem nejprodávanější značkou v Evropě v kategorii rovnání vlasů.
BaByliss navrhl a vymyslel automatickou loknovací kulmu a zároveň tím vytvořil novou kategorii v produktech určených k péči o vlasy. Vývoj automatické kulmy trval celých 5 let a stále BaByliss vyvíjí nové produkty, které jsou vždy revolučními novinkami v oboru a profesionální úrovně, které lze použít i neprofesionálním spotřebitelům.
Značkové výrobky BaByliss využívají kadeřnické salony v Praze, Paříži, Londýně, Stockholmu, Moskvě, Římě, Dubaji nebo v JAR. Díky takto ověřené kvalitě jsou vybrané výrobky BaByliss prodávány s 3. a více letou zárukou. Technické parametry produktů jsou na špičkové úrovni, a to jak výkoností motorků, tak i přesností čepelek, které jsou broušené elektrochemickou cestou.
BaByliss nabízí produkty pro ženy i muže – vysoušeče vlasů, žehličky na vlasy i kulmy, zastřihovače vousů i vlasů, i intimních chloupků. Jsme velmi rádi, že i zákazníci v České republice budou moci být krásnější s BaByliss a BaByliss MEN.


Pro více informací kontaktujte:
Moniku Strakovou – PHOENIX COMMUNICATION
monika@phoenixcom.cz
(00420) 774 814 654
Zrušit výběr
Vybráno -
Porovnat