Zcela nový sortiment značky Babyliss přichází na český trh

19.03.2020
Francouzská značka BaByliss Paris odstartovala proměnu stylu své značky. Během roku 2020 představí zcela novou produktovou řadu v designovém a moderním provedení. Mezi první produkty patří nový zastřihovač vousů Cord/Cordless Beard Trimmer T890E.
 • Přesný a výkonný pánský univerzální zastřihovač vousů BaByliss T890E je díky svému modrému metalickému provedení mimořádně elegantní. Vedle samotného zastřihování umožňuje také tvarovat a stylovat vousy či strniště. Jeho přesné čepele z japonské oceli si poradí s hladkým a snadným řezáním i přes silnější vousy. Pro jednoduché čištění jsou čepele odnímatelné a omyvatelné.

  Délku zastřihování lze nastavit na 24 poloh od kratšího strniště po
  delší vousy od 0,5 - 12 mm. Změna velikosti pomocí jednoho kolečka
  již po 0,5 mm. Rovnoměrné zastřihování zajišťuje ochranný
  hřebenový nástavec. Používání zastřihovače je komfortní díky napájení lithium-iontovou baterií. Její plné a rychlé nabití do 2 hodin umožní bezdrátové používání přístroje až po dobu 120 minut. Součástí balení je i praktické pevné ochranné pouzdro.

  „Chceme docílit toho, aby značka měla s novým designem snadno čitelné postavení. Proto přicházíme s obměnou sortimentu zaměřenou na tvar, barvu a povrchovou úpravu. Jde nám o dokonalou rovnováhu mezi designem, stylem, technickými vlastnostmi a cenou,“ říká Lukáš Toula, produktový manažer značky BaByliss ze společnosti FAST ČR.

  Výrobce na zastřihovač BaByliss T890E poskytuje prodlouženou záruku 3 roky.
   
  Doporučená cena BaByliss T890E je 2790 Kč
  Zobrazit produkt
O značce BaByliss:

Francouzská značka BaByliss patří kvalitou produktů a inovacemi mezi špičky evropského trhu. Vznikla v 60. letech minulého století vynálezem francouzského kadeřníka Leliévreho, který vyvinul absolutní novinku té doby – elektrickou kulmu na vlasy. Značka BaByliss jako součást koncernu Conair se stala jedničkou na celosvětovém trhu v kategorii péče o vlasy a také s velkým náskokem nejprodávanější značkou v Evropě v kategorii rovnání vlasů.
BaByliss navrhl a vymyslel automatickou loknovací kulmu a zároveň tím vytvořil novou kategorii v produktech určených k péči o vlasy. Vývoj automatické kulmy trval celých 5 let a stále BaByliss vyvíjí nové produkty, které jsou vždy revolučními novinkami v oboru a profesionální úrovně, které lze použít i neprofesionálním spotřebitelům.
Značkové výrobky BaByliss využívají kadeřnické salony v Praze, Paříži, Londýně, Stockholmu, Moskvě, Římě, Dubaji nebo v JAR. Díky takto ověřené kvalitě jsou vybrané výrobky BaByliss prodávány s 3. a více letou zárukou. Technické parametry produktů jsou na špičkové úrovni, a to jak výkoností motorků, tak i přesností čepelek, které jsou broušené elektrochemickou cestou. BaByliss nabízí produkty pro ženy i muže – vysoušeče vlasů, žehličky na vlasy i kulmy, zastřihovače vousů i vlasů, i intimních chloupků. Jsme velmi rádi, že i zákazníci v České republice budou moci být krásnější s BaByliss a BaByliss MEN.

Pro více informací kontaktujte:
Moniku Strakovou – PHOENIX COMMUNICATION
monika@phoenixcom.cz
(00420) 774 814 654
Zrušit výběr
Vybráno -
Porovnat