Nový zastřihovač vlasů BaByliss Paris v profesionálním a uživatelsky komfortním provedení

12.11.2019
Francouzská značka BaByliss Paris představuje novinku na trhu nejen pro pány – zastřihovač vlasů E985E s širokou nabídkou nástavců a volbou nastavení v profesionálním a uživatelsky komfortním provedení.
 • Nový model zastřihovače byl vyvinut, aby vyhovoval i náročnému profesionálnímu a intenzivnímu používání. Je proto vybaven robustními čepelemi z nerezové oceli o délce 45 mm, které mají speciální elektrochemické ošetření zaručující vynikající a dlouhotrvající ostrost. Čepele jsou pro snadnou údržbu odnímatelné a omyvatelné vodou.

  Do výbavy patří 8 nástavců s různou velikostí (pro 3, 6, 9.5, 13, 16, 19, 22 a 25 mm). Otočný ovladač s 5 polohami (0,6 – 1,2 – 1,8 – 2,4 – 3,0) umožňuje jemné odstupňování délky střihu. Kombinace těchto dvou voleb tak poskytuje dohromady 40 různých nastavení, díky čemuž se hodí pro širokou škálu účesů.

  Zastřihovač je ergonomicky tvarovaný a pro snadné ovládání je zdrsněný v oblasti otočného prstence. Má intuitivní ovládání, které usnadňuje také LED displej indikující stav nabití baterie, použití zámku a vybranou polohu ovladače pro nastavení výšky střihu. Uživatelský komfort zvyšuje možnost kabelového i bezkabelového použití strojku (až na 90 minut) a rychlonabíjení – za 120 minut je strojek nabitý na 90 minut provozu.

  Bezpečnost strojku zaručuje vypínač a zámek pro zajištění a uvolnění. Balení navíc obsahuje elegantní skladovací kufřík, čistící kartáček a silikonový lubrikační olej.
   
  Doporučená maloobchodní cena modelu E985E je 2090, - Kč
  Zobrazit produkt
O značce BaByliss: 
Francouzská značka BaByliss patří kvalitou produktů a inovacemi mezi špičky evropského trhu. Vznikla v 60. letech minulého století vynálezem francouzského kadeřníka Leliévreho, který vyvinul absolutní novinku té doby – elektrickou kulmu na vlasy. Značka BaByliss jako součást koncernu Conair se stala jedničkou na celosvětovém trhu v kategorii péče o vlasy a také s velkým náskokem nejprodávanější značkou v Evropě v kategorii rovnání vlasů. 
BaByliss navrhl a vymyslel automatickou loknovací kulmu a zároveň tím vytvořil novou kategorii v produktech určených k péči o vlasy. Vývoj automatické kulmy trval celých 5 let a stále BaByliss vyvíjí nové produkty, které jsou vždy revolučními novinkami v oboru a profesionální úrovně, které lze použít i neprofesionálním spotřebitelům. 
Značkové výrobky BaByliss využívají kadeřnické salony v Praze, Paříži, Londýně, Stockholmu, Moskvě, Římě, Dubaji nebo v JAR. Díky takto ověřené kvalitě jsou vybrané výrobky BaByliss prodávány s 3. a více letou zárukou. Technické parametry produktů jsou na špičkové úrovni, a to jak výkoností motorků, tak i přesností čepelek, které jsou broušené elektrochemickou cestou. 
BaByliss nabízí produkty pro ženy i muže – vysoušeče vlasů, žehličky na vlasy i kulmy, zastřihovače vousů i vlasů, i intimních chloupků. Jsme velmi rádi, že i zákazníci v České republice budou moci být krásnější s BaByliss a BaByliss MEN. 


Pro více informací kontaktujte:
Moniku Strakovou – PHOENIX COMMUNICATION
monika@phoenixcom.cz
(00420) 774 814 654
Zrušit výběr
Vybráno -
Porovnat