Vyzrajte na ofinu s tipy od profesionála

25.08.2021
Ofina se drží již několik let v TOP vlasových trendech a není vůbec divu! Je to takový malý zázrak, který pomůže nositelkám zakrýt nejeden nedostatek jako je např. vysoké čelo, či opticky zúží obličej. Taky si ale někdy říkáte, že kadeřníci musí mít nějaké kouzlo, když od nich vypadá upravená ofina jinak, než když si ji foukáte sama doma? Kdeže kouzla, tajemství tkví v kvalitní žehličce nebo kartáči, a pár tricích. Jste připraveni dát ofině šanci a nebát se rána po probuzení? S tipy od hairstylistky Dáši Míznerové a pomocníky BaByliss se stanete královnou ofin.
 • Kartáč a fén v jednom – kouzlo objemu vyřešeno

  Základem perfektně upravené ofiny je (kromě dobrého střihu) i foukání fénem přes kartáč. Ne každý je však natolik zručný a proto je dobré si pomoci například horkovzdušnou rotační kulmou BaByliss AS960E. Tato kulma navíc pracuje s technologií ionizace, kdy vzájemným působením kladných a záporných iontů dochází k obnově a posílení struktury vlasu. Ofina tak získá krásný, lesklý vzhled. Vybírat můžete ze 4 nástavců: 50mm a 20mm kulatého kartáče s měkkými štětinami, rovnacího nástavce a sušící trysky. Podle typu vlasů pohodlně zvolte z 2 teplotních stupňů a finální dílo můžete zafixovat studeným vzduchem. Kulma se navíc dodává s praktickým pouzdrem, takže svého „profesionála“ můžete vzít i na cesty.

  TIP profesionála: „Důležité je foukat ofinu pěkně od kořínků. Na závěr doporučuji aplikovat ke kořínkům suchý šampon, aby ofina držela tvar a objem. Výhodou ofiny je, že když nemáte ráno čas, stačí ji navlhčit, vyfoukat a účes hned působí svěžeji,“ radí hairstylistka Dáša Míznerová.
   
  Doporučená maloobchodní cena horkovzdušné kulmy BaByliss AS960E je 2 100 Kč
  Zobrazit produkt
 • Žehlička umí víc, než rovnat délky

  Každému typu vlasů a tváře se hodí jiný typ ofiny či patky. Tzv. záclonová ofina, která pobláznila svět, je skoro univerzálním střihem. Jedná se o ofinu sčesanou na jednu stranu – od středu krátká, prodlužující se délkou klidně až na lícní kosti. S pomocí žehličky na vlasy BaByliss ST480E, vytvoříte její hladkou i vlnitou variantu v jednom kroku. Žehlička má diamantovo-keramický žehlící povrch, díky kterému jsou vlasy chráněny před poškozením. S touto žehličkou vytvoříte nespočet stylingů – nejenom že vlasy perfektně narovná, ale loknovací funkce vytvoří i krásné vlny. Teplotní rozhraní je regulováno 5 pozicemi (150 – 230 °C), vlasy jsou chráněny ionizačním generátorem.

  TIP profesionála: „Pokud nosíte delší ofinu, která sahá minimálně k lícním kostem, můžete na úpravu použít žehličku na vlasy a ofinu vytočit směrem ven od tváře. Trendy variantou je, pokud ofinu ponecháte hladkou a zbylé vlasy navlníte – pozor však na to, aby vlny začínaly ve střední části vlasů a konce zůstaly rovné. Tím dosáhnete trendy nedbalého looku,“ prozrazuje své triky pro delší ofinu Dáša Míznerová.
   
  Doporučená maloobchodní cena žehličky na vlasy BaByliss ST480E je 3 590 Kč
  Zobrazit produkt

O značce BaByliss:
Francouzská značka BaByliss patří kvalitou produktů a inovacemi mezi špičky evropského trhu. Vznikla v 60. letech minulého století vynálezem francouzského kadeřníka Leliévreho, který vyvinul absolutní novinku té doby – elektrickou kulmu na vlasy. Značka BaByliss jako součást koncernu Conair se stala jedničkou na celosvětovém trhu v kategorii péče o vlasy a také s
velkým náskokem nejprodávanější značkou v Evropě v kategorii rovnání vlasů.
BaByliss navrhl a vymyslel automatickou loknovací kulmu a zároveň tím vytvořil novou kategorii v produktech určených k péči o vlasy. Vývoj automatické kulmy trval celých 5 let a stále BaByliss vyvíjí nové produkty, které jsou vždy revolučními novinkami v oboru a profesionální úrovně, které lze použít i neprofesionálním spotřebitelům.
Značkové výrobky BaByliss využívají kadeřnické salony v Praze, Paříži, Londýně, Stockholmu, Moskvě, Římě, Dubaji nebo v JAR. Díky takto ověřené kvalitě jsou vybrané výrobky BaByliss prodávány s 3. a více letou zárukou. Technické parametry produktů jsou na špičkové úrovni, a to jak výkoností motorků, tak i přesností čepelek, které jsou broušené elektrochemickou cestou.
BaByliss nabízí produkty pro ženy i muže – vysoušeče vlasů, žehličky na vlasy i kulmy, zastřihovače vousů i vlasů, i intimních chloupků. Jsme velmi rádi, že i zákazníci v České republice budou moci být krásnější s BaByliss a BaByliss MEN.

Kontakt pro média:
Hedvika Přibová
PHOENIX COMMUNICATION
140 00 | Praha 4 | Pod Vilami 785/22
hedvika@phoenixcom.cz
+420 774 273 821
Zrušit výběr
Vybráno -
Porovnat