Vlastní styl ve vlastní režii

03.06.2021
Máme rády, když se o sebe muži dokážou po všech stránkách postarat a k tomu patří i dokonalá péče o tělo. Každodenní cesta k upravenému vzhledu by ale neměla pro naše partnery či tatínky být náročná. Příležitost usnadnit jim ji máme i my, Den otců nám hraje do karet. Berme ho jako příležitost vybrat malý dárek, kterým uděláme radost sobě i jim.

Produkty BaByliss nabízejí komplexní a zároveň snadné řešení úpravy vlasů, vousů i chloupků aktivního muže, které může být stále po ruce (v kufříku na pracovní cesty, v batohu na túře po horách, na vysněné dovolené nebo oblíbené chalupě, kam jezdíte pravidelně). Kompaktní a zároveň výkonné zastřihovače BaByliss pomohou mužům v naší blízkosti podtrhnout nebo i vylepšit vlastní styl.
 • Všestranný pomocník BaByliss MT890E se bude líbit tatínkům, kteří potřebují all-in-one řešení. S elegantním modro-černým multifunkčním zastřihovačem je možné upravovat strniště, delší vousy, chloupky na těle nebo i v nose či uších. Vybaven je čepelemi z japonské oceli, které s nekompromisní přesností vykouzlí dokonalé střihy. Bezdrátový model allin-one má 5 výměnných hlavic včetně planžetového holicího nástavce, nastavitelného nástavce pro vousy i strniště, 2 nástavců na obočí a 3 na tělo. Nástavce jsou omyvatelné a přístroj je 100% vodotěsný, takže se hodí například i pro použití ve sprše a je možné jej snadno vyčistit přímo pod tekoucí vodou. Až 120 minut provozu tohoto přístroje zajišťuje lithiumiontová baterie, jejíž plné nabití netrvá déle než 2 hodiny. Součástí balení je i praktický transportní vak.

  Na BaByliss MT890E je poskytována prodloužená záruka 3 roky.
   
  Doporučená maloobchodní cena BaByliss MT890E je 2400,– Kč
  Zobrazit produkt
 • Pro drsnější tipy, které si potrpí na důstojný vous a rozhodně jej nenechají bez péče ani v polních podmínkách, je určen zastřihovač vousů BaByliss T890E. Nabízí dokonalý design a díky přesným čepelím z japonské oceli si poradí jak s úpravou hladkých a jemných vousů, tak i s těmi silnějšími a tvrdšími. Zastřihování, tvarování nebo jen styling - kompletní péče o tvář je s ním hračka. Délka střihu se u tohoto modelu nastavuje pomocí kolečka, které disponuje 24 polohami od kratšího strniště až po delší vousy v rozmezí 0,5 - 12 mm. Pro rovnoměrné zastřihování je určen ochranný hřebenový nástavec. Snadné používání a údržbu tohoto modelu umožňují odnímatelné omyvatelné čepele. Jeho bezdrátový provoz až po dobu 120 minut pak zajišťuje lithium-iontové baterie, která se plně dobije již za 2 hodiny. Do výbavy patří i pevné ochranné pouzdro.

  Na BaByliss T890E je poskytována prodloužená záruka 3 roky.
   
  Doporučená maloobchodní cena BaByliss T890E je 2720,– Kč
  Zobrazit produkt
 • Sportovně založeným tatínkům, nebo těm, kterým vlasů pomalinku ubývá, udělá radost zastřihovač vlasů BaByliss E990E, taktéž v elegantním modro-černém designu. Precisně navržené břity z japonské oceli zvládnou jednoduché ostříhání i delších vlasů. Čepele zastřihovače jsou odnímatelné a omyvatelné, takže se dají snadno čistit. Přístroj má 8 výměnných hlav a nabízí 5 možností nastavení délky střihu na břitu pomocí otočného kolečka. Kombinace těchto variant umožňuje 45 různých délek střihu od 0,6 do 28 mm. Výkonný přístroj vydrží díky lithium-iontové baterii na jediné nabití až 160 minut bezdrátového provozu. Na jeho plné nabití jsou třeba 3 hodiny, ale již po prvních 30 minutách ho lze opět 15 minut používat. Životnost baterie je možné stejně jako aktuální nastavení zastřihovače kontrolovat na LCD displeji. I tento model se prodává včetně praktického cestovního pouzdra.

  Na BaByliss E990E je poskytována prodloužená záruka 3 roky.
   
  Doporučená maloobchodní cena BaByliss E990E je 2800,– Kč
  Zobrazit produkt

O značce BaByliss:
Francouzská značka BaByliss patří kvalitou produktů a inovacemi mezi špičky evropského trhu. Vznikla v 60. letech minulého století vynálezem francouzského kadeřníka Leliévreho, který vyvinul absolutní novinku té doby – elektrickou kulmu na vlasy. Značka BaByliss jako součást koncernu Conair se stala jedničkou na celosvětovém trhu v kategorii péče o vlasy a také s
velkým náskokem nejprodávanější značkou v Evropě v kategorii rovnání vlasů.
BaByliss navrhl a vymyslel automatickou loknovací kulmu a zároveň tím vytvořil novou kategorii v produktech určených k péči o vlasy. Vývoj automatické kulmy trval celých 5 let a stále BaByliss vyvíjí nové produkty, které jsou vždy revolučními novinkami v oboru a profesionální úrovně, které lze použít i neprofesionálním spotřebitelům.
Značkové výrobky BaByliss využívají kadeřnické salony v Praze, Paříži, Londýně, Stockholmu, Moskvě, Římě, Dubaji nebo v JAR. Díky takto ověřené kvalitě jsou vybrané výrobky BaByliss prodávány s 3. a více letou zárukou. Technické parametry produktů jsou na špičkové úrovni, a to jak výkoností motorků, tak i přesností čepelek, které jsou broušené elektrochemickou cestou.
BaByliss nabízí produkty pro ženy i muže – vysoušeče vlasů, žehličky na vlasy i kulmy, zastřihovače vousů i vlasů, i intimních chloupků. Jsme velmi rádi, že i zákazníci v České republice budou moci být krásnější s BaByliss a BaByliss MEN.

Kontakt pro média:
Hedvika Přibová
PHOENIX COMMUNICATION
140 00 | Praha 4 | Pod Vilami 785/22
hedvika@phoenixcom.cz
+420 774 273 821
Zrušit výběr
Vybráno -
Porovnat