Zastřihovač vlasů Babyliss s baterií používanou v automobilovém průmyslu

17.04.2020
Francouzská značka BaByliss uvádí na trh nový zastřihovač vlasů E990E, který na jediné nabití vydrží až 160 min. Je přesný, variabilní s moderním designem. Dokonalá rovnováha mezi designem, stylem, vlastnostmi výrobku a cenou. Jde o jeden z prvních nových produktů pro muže, které Babyliss uvádí na trh v rámci obměny celého produktového portfolia.
 • Nový bezdrátový zastřihovač vlasů BaByliss E990E je vybaven břity z japonské oceli. Díky jejich ostrosti zajistí jednoduché a hladké stříhání i delších a silnějších vlasů. Pro jednoduché čištění jsou čepele odnímatelné a omyvatelné.

  Zastřihovač má 8 výměnných hlav a 5 možností nastavení délky střihu na břitu pomocí otočného kolečka, což je 45 různých délek střihu v kombinaci nástavců a délky střihu na břitu od 0,6 do 28 mm. Aktuální nastavení se zobrazuje na LCD displeji, stejně jako zbývající životnost baterie. Značka Babyliss v nejnovějším zastřihovači vsadila na lithium-iontové baterie využívané v nejmodernějších elektromobilech současnosti, a které se vyznačují výjimečnou životností i rychlostí nabíjení. Vydrží až 160 minut bezdrátového používání, jejich plné nabití netrvá déle než 3 hodiny a třicetiminutové nabíjení zajistí až 15 minut provozu zastřihovače.

  BaByliss E990E má perfektní a osobitý design v černo-modrém ladění a padne skvěle do ruky. Součástí výbavy je i praktické ochranné pouzdro.

  Výrobce na zastřihovač BaByliss E990E poskytuje prodlouženou záruku 3 roky.
  Doporučená cena BaByliss E990E je 2 590,- Kč
  Zobrazit produkt
O značce BaByliss:
Francouzská značka BaByliss patří kvalitou produktů a inovacemi mezi špičky evropského trhu. Vznikla v 60. letech minulého století vynálezem francouzského kadeřníka Leliévreho, který vyvinul absolutní novinku té doby – elektrickou kulmu na vlasy. Značka BaByliss jako součást koncernu Conair se stala jedničkou na celosvětovém trhu v kategorii péče o vlasy a také s velkým náskokem nejprodávanější značkou v Evropě v kategorii rovnání vlasů.
BaByliss navrhl a vymyslel automatickou loknovací kulmu a zároveň tím vytvořil novou kategorii v produktech určených k péči o vlasy. Vývoj automatické kulmy trval celých 5 let a stále BaByliss vyvíjí nové produkty, které jsou vždy revolučními novinkami v oboru a profesionální úrovně, které lze použít i neprofesionálním spotřebitelům.
Značkové výrobky BaByliss využívají kadeřnické salony v Praze, Paříži, Londýně, Stockholmu, Moskvě, Římě, Dubaji nebo v JAR. Díky takto ověřené kvalitě jsou vybrané výrobky BaByliss prodávány s 3. a více letou zárukou. Technické parametry produktů jsou na špičkové úrovni, a to jak výkoností motorků, tak i přesností čepelek, které jsou broušené elektrochemickou cestou.
BaByliss nabízí produkty pro ženy i muže – vysoušeče vlasů, žehličky na vlasy i kulmy, zastřihovače vousů i vlasů, i intimních chloupků. Jsme velmi rádi, že i zákazníci v České republice budou moci být krásnější s BaByliss a BaByliss MEN.


Pro více informací kontaktujte:
Moniku Strakovou – PHOENIX COMMUNICATION
monika@phoenixcom.cz
(00420) 774 814 654
Zrušit výběr
Vybráno -
Porovnat