Parní žehlička BaByliss s funkcí studeného napařování

07.04.2020
Toužíte po hladkém účesu a zároveň chcete o vaše vlasy pečovat tak, aby se nepoškodily? Pak vsaďte na parní žehličku na vlasy od francouzské značky BaByliss. Pára chrání a pečuje o vlasové vlákno a vlasy jsou pak díky hydrataci pružnější, jemnější a lesklejší. Navíc si dokáže poradit i s kulmováním, takže získáte dva pomocníky v jednom.
  • S parní žehličkou BaByliss PARIS ST495E budete o své vlasy pečovat během celého procesu úpravy. Má unikátní funkce MICRO STEAM pro lesklé a hydratované vlasy, pomocí ultrazvuku tvoří páru a ta skrze mikro perforované desky prostupuje do vlasů, které hydratuje. Nádobka na vodu je připravena na 10 minut stálého napařování a lze ji samozřejmě doplňovat. O šetrnou péči se stará i ionizační generátor. diamantovo – keramická vrstva destiček s rozměry 100 x 39 mm a rozčesávací hřeben. Společně tak garantují vysokou účinnost narovnávání a ochrany vlasů.

    Teplotu žehlení je možné uzpůsobit na 5 stupňů v rozmezí 150 °C - 230 °C podle typu vlasů od jemných a narušených po husté a kudrnaté. Zároveň se žehlička dokáže na teplotu 230 °C nahřát už za 90 sekund, což jistě ocení všichni, kdo mají při tvorbě svého účesu naspěch. Žehlička si díky diamantovo-keramickému žehlícímu povrchu dokáže poradit i s loknováním a pro snadnou manipulaci má odnímatelné silikonové koncovky.

    Babyliss PARIS ST495E má velmi dlouhou životnost, kovový plášť a praktickou otočnou koncovku. Pro bezpečnost je vybavena funkcí automatického vypnutí a výrobce na ni poskytuje prodlouženou záruku na 3 roky.
    Doporučená cena BaByliss PARIS ST495E je 3 890,- Kč
    Zobrazit produkt
O značce BaByliss:
Francouzská značka BaByliss patří kvalitou produktů a inovacemi mezi špičky evropského trhu. Vznikla v 60. letech minulého století vynálezem francouzského kadeřníka Leliévreho, který vyvinul absolutní novinku té doby – elektrickou kulmu na vlasy. Značka BaByliss jako součást koncernu Conair se stala jedničkou na celosvětovém trhu v kategorii péče o vlasy a také s velkým náskokem nejprodávanější značkou v Evropě v kategorii rovnání vlasů.
BaByliss navrhl a vymyslel automatickou loknovací kulmu a zároveň tím vytvořil novou kategorii v produktech určených k péči o vlasy. Vývoj automatické kulmy trval celých 5 let a stále BaByliss vyvíjí nové produkty, které jsou vždy revolučními novinkami v oboru a profesionální úrovně, které lze použít i neprofesionálním spotřebitelům.
Značkové výrobky BaByliss využívají kadeřnické salony v Praze, Paříži, Londýně, Stockholmu, Moskvě, Římě, Dubaji nebo v JAR. Díky takto ověřené kvalitě jsou vybrané výrobky BaByliss prodávány s 3. a více letou zárukou. Technické parametry produktů jsou na špičkové úrovni, a to jak výkoností motorků, tak i přesností čepelek, které jsou broušené elektrochemickou cestou.
BaByliss nabízí produkty pro ženy i muže – vysoušeče vlasů, žehličky na vlasy i kulmy, zastřihovače vousů i vlasů, i intimních chloupků. Jsme velmi rádi, že i zákazníci v České republice budou moci být krásnější s BaByliss a BaByliss MEN.


Pro více informací kontaktujte:
Moniku Strakovou – PHOENIX COMMUNICATION
monika@phoenixcom.cz
(00420) 774 814 654
Zrušit výběr
Vybráno -
Porovnat