Lokny na tisíc způsobů

09.12.2019
Zima je obdobím, kdy se koná řada večírků, plesů, party a dalších společenských akcí. Každá žena přirozeně touží po dokonalém účesu, a přitom chce překvapit něčím novým. S automatickou loknovací kulmou C1600E od francouzské značky BaByliss Paris je to hračka – díky různým stupňům ohřevu vám vykouzlí pro každou příležitost jiné lokny – od volných ležérních až po pravé kudrliny.
 • Loknovací kulma Curl Secret Optimum dokáže snadno vytvořit krásné a dlouhotrvající lokny, a to bez úmorné manipulace a pohybů. Celý proces je totiž 100% automatický. Stačí 3 jednoduché kroky a elegantní a okouzlující účes bude váš. V prvním kroku vyberte pramen vlasů silný 2-3 cm a umístěte ho mezi čelisti kulmy. Dále zavřete kulmu stisknutím ruky, pramínek se pak automaticky navine.  Kulma po krátké době vydává slyšitelné signály (3, 4 nebo 5 pípnutí). V ten moment je vše hotové, pramínek vlasů má trvalé kadeře.

  Celý proces můžete shlédnout zde

  Kulma má řadu nastavení, díky nimž si můžete pro každou příležitost pohrát s tvarem vašich loken a vybrat různé lokny pro různé příležitosti. Mohou být přírodní, lehké, vzdušné a nadýchané až po husté, těsné a romantické. Jejich tvar totiž ovlivňují dva faktory – teplota a doba ohřevu. Čím vyšší je teplota a doba ohřevu delší, tím je zvlnění větší. Oba dva parametry lze na kulmě Curl Secret Optimum nastavit, čímž si pro každou příležitost snadno přizpůsobíte stupeň naloknování. Teplotu je možné vybrat z 6 stupňů v rozmezí od 180 °C do 230 °C a délka ohřevu má 3 nastavení – 8, 10 a 12 sekund. Vybrané volbě pak odpovídá zvukový signál ukončení procesu. Zvolit lze i směr loknování – vpravo, vlevo nebo střídání směru. Všechny volby se zobrazují na LCD displeji. 

  Ovládání ulehčují i další funkce, jako například profesionální zahřívací prvek pro okamžité zahřátí na 230 °C nebo automatické vypnutí. Zařízení je vybaveno i ochranným systémem, jestliže se vlasy zamotají, kulma vydá zvukový signál, zablokuje se a vypne topení. Pohotovostní režim zaručuje, že není-li přístroj používán déle než 20 minut, jeho teplota automaticky klesne přibližně na 150 °C. Kulma má příjemný tvar, tenké madlo a otočnou šňůru pro pohodlnou manipulaci. Je vyrobena ve stříbrně šedém provedení a má keramický povrch i bezkartáčový digitální motor. Součástí výbavy je i nástroj na čištění a výrobce na produkt poskytuje prodlouženou tříletou záruku.
   
  Doporučená cena BaByliss C1600E je 2 990,- Kč
  Zobrazit produkt
O značce BaByliss: 
Francouzská značka BaByliss patří kvalitou produktů a inovacemi mezi špičky evropského trhu. Vznikla v 60. letech minulého století vynálezem francouzského kadeřníka Leliévreho, který vyvinul absolutní novinku té doby – elektrickou kulmu na vlasy. Značka BaByliss jako součást koncernu Conair se stala jedničkou na celosvětovém trhu v kategorii péče o vlasy a také s velkým náskokem nejprodávanější značkou v Evropě v kategorii rovnání vlasů. 
BaByliss navrhl a vymyslel automatickou loknovací kulmu a zároveň tím vytvořil novou kategorii v produktech určených k péči o vlasy. Vývoj automatické kulmy trval celých 5 let a stále BaByliss vyvíjí nové produkty, které jsou vždy revolučními novinkami v oboru a profesionální úrovně, které lze použít i neprofesionálním spotřebitelům. 
Značkové výrobky BaByliss využívají kadeřnické salony v Praze, Paříži, Londýně, Stockholmu, Moskvě, Římě, Dubaji nebo v JAR. Díky takto ověřené kvalitě jsou vybrané výrobky BaByliss prodávány s 3. a více letou zárukou. Technické parametry produktů jsou na špičkové úrovni, a to jak výkoností motorků, tak i přesností čepelek, které jsou broušené elektrochemickou cestou. 
BaByliss nabízí produkty pro ženy i muže – vysoušeče vlasů, žehličky na vlasy i kulmy, zastřihovače vousů i vlasů, i intimních chloupků. Jsme velmi rádi, že i zákazníci v České republice budou moci být krásnější s BaByliss a BaByliss MEN. 


Pro více informací kontaktujte:
Moniku Strakovou – PHOENIX COMMUNICATION
monika@phoenixcom.cz
(00420) 774 814 654
Zrušit výběr
Vybráno -
Porovnat