Krásný účes po celý rok

11.12.2019
Krásně upravené vlasy jsou ozdobou každé ženy. Pokud po nich toužíte, ale nemáte pokaždé čas navštívit profesionálního kadeřníka, máme pro vás tip. Se skvělými pomocníky od francouzské značky BaByliss Paris si kadeřnický salon vytvoříte v pohodlí vašeho domova. Což oceníte nejen v nadcházející plesové sezóně, ale po celý rok.
 • Vysoušeč vlasů BaByliss Paris 6730E je tichý a pracovitý pomocník. Profesionální AC motor s příkonem 2400 W a dlouhou životností umožňuje tichý provoz a řada dalších voleb a nastavení dokáže upravit účes na každou příležitost. Jeho jednoznačnou předností je rychlé vysoušení díky vysokému výkonu. K efektivnímu vysoušení přispívá proud vzduchu o optimální konstantní teplotě. Rychlost a teplota jsou nastavitelné na 2 polohy, iontová technologie pak prostřednictvím neutralizace antistatické elektřiny posiluje účinnost vlasové péče bez oplachování. Vlasy jsou pak hladší, jemnější a lesklejší. Fén je také vybaven funkcí studeného vzduchu a funkcí Turbo, dále difusérem a 2 úzkými tvarovacími nástavci o velikosti 6 x 75 mm a 6 x 90 mm. Má kompaktní velikost a lehce uchopitelnou úzkou rukojeť.
   
  Doporučená cena modelu 6730E je 1.790,- Kč
  Zobrazit produkt
 • Model BaByliss Paris 6610DE se díky profesionálnímu AC motoru s dlouhou životností až 1000 hodin a příkonem 2100 W hodí pro časté používání. Je velice výkonný, rychlost vzduchu dosahuje totiž až 100 km/h. Zároveň je ale i šetrný – proud záporně nabitých iontů generovaných během sušení vlasy chrání a umožňuje jim, aby si udržely vlhkost potřebnou pro zdravý a lesklý vzhled. Teplotu a rychlost je možné nastavit na 6 stupňů a volba studeného vzduchu se hodí pro závěrečné zafixování účesu. Fén tak kombinuje všechny technologie, díky kterým lze při vysoušení dosáhnout optimálních výsledků. Do výbavy patří difuzér a úzký tvarovací nástavec o rozměru 6 x 75 mm. Fén je lehký, bez kabelu váží pouze 493 g, a má praktické závěsné ouško.
   
  Doporučená cena modelu 6610DE je 990,- Kč
  Zobrazit produkt
 • Profesionální fén BaByliss Paris 5336PE se vyznačuje dlouhou životností a výdrží, za níž stojí profesionální motor. Díky němu se fén hodí pro časté a intenzivní používání. Uživatelský komfort zvyšuje nízká hmotnost fénu, spolu s kabelem váží totiž pouhých 580 g. Fén s příkonem 2100 W nabízí 3 stupně nastavení teploty a 2 stupně rychlosti včetně volby studeného vzduchu, který je nezbytný pro dokončení a zafixování účesu. Jemnou a ohleduplnou úpravu, po níž vlasy zůstanou hydratované a lesklé, zaručuje ionizace. K příslušenství modelu patří úzký tvarovací nástavec, vyjímatelný filtr a závěsné ouško. Fén má elegantní design v luxusním barevném provedení ROSE GOLD.
   
  Doporučená cena modelu 5336PE je 990,- Kč
  Zobrazit produkt
O značce BaByliss:

Francouzská značka BaByliss patří kvalitou produktů a inovacemi mezi špičky evropského trhu. Vznikla v 60. letech minulého století vynálezem francouzského kadeřníka Leliévreho, který vyvinul absolutní novinku té doby – elektrickou kulmu na vlasy. Značka BaByliss jako součást koncernu Conair se stala jedničkou na celosvětovém trhu v kategorii péče o vlasy a také s velkým náskokem nejprodávanější značkou v Evropě v kategorii rovnání vlasů.
BaByliss navrhl a vymyslel automatickou loknovací kulmu a zároveň tím vytvořil novou kategorii v produktech určených k péči o vlasy. Vývoj automatické kulmy trval celých 5 let a stále BaByliss vyvíjí nové produkty, které jsou vždy revolučními novinkami v oboru a profesionální úrovně, které lze použít i neprofesionálním spotřebitelům.
Značkové výrobky BaByliss využívají kadeřnické salony v Praze, Paříži, Londýně, Stockholmu, Moskvě, Římě, Dubaji nebo v JAR. Díky takto ověřené kvalitě jsou vybrané výrobky BaByliss prodávány s 3. a více letou zárukou. Technické parametry produktů jsou na špičkové úrovni, a to jak výkoností motorků, tak i přesností čepelek, které jsou broušené elektrochemickou cestou.
BaByliss nabízí produkty pro ženy i muže – vysoušeče vlasů, žehličky na vlasy i kulmy, zastřihovače vousů i vlasů, i intimních chloupků. Jsme velmi rádi, že i zákazníci v České republice budou moci být krásnější s BaByliss a BaByliss MEN.


Pro více informací kontaktujte:
Moniku Strakovou – PHOENIX COMMUNICATION
monika@phoenixcom.cz
(00420) 774 814 654
Zrušit výběr
Vybráno -
Porovnat