Den matek se blíží, překvapte tu svoji osvědčeným dárkem

22.04.2021
Den matek se u nás slaví druhou květnovou neděli, což letos připadá na 9. května. Poděkovat za péči, lásku, trpělivost, podporu a zkrátka vše, co pro nás dělá můžete třeba i dárkem, který jí usnadní každodenní úpravu vlasů. Vždyť upravený účes touží mít každá žena nejen ve svátek, ale po celý rok.
 • Pro krásné a dlouhotrvající lokny

  Ať už si vaše maminka bude chtít vytvořit ležérní přirozené lokny nebo pravé kudrliny, automatická loknovací kulma C1600E BaByliss si s nimi poradí během chvilky. Stačí vybrat pramen vlasů silný 2-3 cm, umístit ho mezi čelisti kulmy, tu pak zavřít a pramínek se sám automaticky navine. Kulma pak vydá zvukový signál, že je vše hotové. Vybrat si můžete z různých druhů loken – od přírodních, lehkých a nadýchaných až po husté a romantické. Jejich tvar ovlivňuje teplota, kterou je možné nastavit na 6 stupňů v rozmezí od 180 °C do 230 °C, a také délka ohřevu, která nabízí 3 volby – na 8, 10 nebo 12 sekund. Vybrat lze i směr loknování – vpravo, vlevo nebo střídání směru a možné je také zvolit funkci ionizéru. Všechny volby se zobrazují na LCD displeji.

  Výrobce na produkt poskytuje prodlouženou záruku 3 roky.
   
  Doporučená maloobchodní cena BaByliss C1600E je 2 790,– Kč
  Zobrazit produkt
 • Pro rychlý a elegantní účes

  Maminky nikdy nemají čas nazbyt a horkovzdušná kulma na vlasy BaByliss AS82E jim ho rozhodně ušetří. Díky motoru o příkonu 800 W usnadní vysoušení vlasů, a v případě potřeby vykouzlí i nádherné vlny. Pro tyto účely je vybavena 2 nástavci, z nichž první větší o průměru 38 mm má keramický povrch a druhý užší s měkkými štětinami má průměr 20 mm. Vysoušení je možné přizpůsobit typu vlasů díky nastavitelné teplotě a rychlosti ve 2 stupních. Pro finální fixaci účesu se pak hodí volba studeného vzduchu.
   
  Doporučená maloobchodní cena BaByliss AS82E je 830,– Kč
  Zobrazit produkt
 • Pro bleskové vysušení vlasů

  Ultrarychlé, ale přitom šetrné vysušení vlasů zabezpečí výkonný vysoušeč vlasů BaByliss 6709DE. Díky silnému motoru o příkonu 2100 W dokáže vyvinout rychlost vzduchu až 106 km/h, která si s mokrými vlasy poradí během chvilky. Aby bylo možné proces vysoušení přizpůsobit každému typu vlasů, nabízí fén 3 stupně nastavení teploty a 2 stupně nastavení rychlosti proudu vzduchu. Funkce studeného vzduchu umožňuje zpevnění finálního tvaru účesu a dosažení optimálního výsledku. Součástí výbavy je nástavec o rozměrech 6 x 70 mm pro vyhlazování a tvarování vlasů a difuzér, který pomůže s vytvarováním zářivých a nadýchaných vln. Jemnou a ohleduplnou úpravu, po níž vlasy zůstanou hladké a lesklé, zaručuje ionizace.

  Výrobce na produkt poskytuje prodlouženou záruku 5 let.
   
  Doporučená maloobchodní cena BaByliss 6709DE je 1 250,– Kč
  Zobrazit produkt
 • Pro šetrné a jemné žehlení vlasů

  Majitelkám vlnitých vlasů, které touží po elegantním hladkém účesu, pomůže parní žehlička na vlasy BaByliss ST395E. Snadno a rychle se postará o vyrovnání neposlušných kadeří způsobem, který je pro vlasy šetrný a bezpečný a zároveň i velmi účinný. Jemná pára s obsahem záporných iontů (až 150 000 iontů / cm3) vlasy narovná, a přitom jim dodá potřebnou hydrataci a lesk. Nádržku s obsahem 8 ml stačí naplnit čistou vodou a podle typu vlasů nastavit požadovanou intenzitu páry a teplotu destiček od 170 do 230 °C. Profesionální plovoucí destičky s dlouhou životností o šířce 38 mm jsou navíc potaženy speciální titanově-keramickou vrstvou, která vlasy chrání před nežádoucím poškozením. Uprostřed destiček je umístěný speciální zatahovací rozčesávací hřeben, nastavitelný na 3 polohy od jemných po husté vlasy.

  Výrobce na produkt poskytuje prodlouženou záruku 3 roky.
   
  Doporučená maloobchodní cena BaByliss ST395E je 2 190,– Kč
  Zobrazit produkt

O značce BaByliss:
Francouzská značka BaByliss patří kvalitou produktů a inovacemi mezi špičky evropského trhu. Vznikla v 60. letech minulého století vynálezem francouzského kadeřníka Leliévreho, který vyvinul absolutní novinku té doby – elektrickou kulmu na vlasy. Značka BaByliss jako součást koncernu Conair se stala jedničkou na celosvětovém trhu v kategorii péče o vlasy a také s
velkým náskokem nejprodávanější značkou v Evropě v kategorii rovnání vlasů.
BaByliss navrhl a vymyslel automatickou loknovací kulmu a zároveň tím vytvořil novou kategorii v produktech určených k péči o vlasy. Vývoj automatické kulmy trval celých 5 let a stále BaByliss vyvíjí nové produkty, které jsou vždy revolučními novinkami v oboru a profesionální úrovně, které lze použít i neprofesionálním spotřebitelům.
Značkové výrobky BaByliss využívají kadeřnické salony v Praze, Paříži, Londýně, Stockholmu, Moskvě, Římě, Dubaji nebo v JAR. Díky takto ověřené kvalitě jsou vybrané výrobky BaByliss prodávány s 3. a více letou zárukou. Technické parametry produktů jsou na špičkové úrovni, a to jak výkoností motorků, tak i přesností čepelek, které jsou broušené elektrochemickou cestou.
BaByliss nabízí produkty pro ženy i muže – vysoušeče vlasů, žehličky na vlasy i kulmy, zastřihovače vousů i vlasů, i intimních chloupků. Jsme velmi rádi, že i zákazníci v České republice budou moci být krásnější s BaByliss a BaByliss MEN.

Kontakt pro média:
Hedvika Přibová
PHOENIX COMMUNICATION
140 00 | Praha 4 | Pod Vilami 785/22
hedvika@phoenixcom.cz
+420 774 273 821
Zrušit výběr
Vybráno -
Porovnat