BaByliss představuje kónické kulmy – nový úhel pohledu na vlny

01.08.2019
Nemáte čas neustále chodit k holiči a utrácet za něj peníze, a přitom toužíte po dokonale vlnitých vlasech? S novou kónickou kulmou C435E od firmy BaByliss Paris z řady Ceramic dosáhnete každý den skvělého výsledku.
 • Kulma na vlasy usnadní práci a ušetří čas potřebný pro vytvoření dokonalých vln, objemu a pohybu, potvrzuje i Dagmar Míznerová – majitelka Hair studia 5th Avenue a ambasadorka francouzské značky BaByliss Paris. Jak sama říká: „Já osobně je mám nejraději a pracuji s nimi již velmi dlouho“. 

  Hlavním rozdílem mezi normální a kónickou kulmou je ve tvaru. Klasická kulma je válec, který má stejný průměr po celé své délce. Vlny jsou tedy stejné v každé části vlasů. Kónická kulma má jiný tvar. U rukojeti má největší průměr a postupně se zužuje. Díky tomu jsou vlny objemnější u kořínků a nejpevnější v koncích vlasů.

  Za hlavní výhodu považuje zkušená profesionálka Dagmar Míznerová skutečnost, že vlny jsou mnohem přirozenější. Nejen že nemají v každé části stejný průměr, vlasy se nepřichytávají úchytkou a jsou dobře natočené po celé své délce, tedy i konce vlasů, které u klasické kulmy často vytvářejí takzvanou „pětku‘‘. Manipulace s kónickou kulmou je velice jednoduchá a zvládne ji i naprostý laik. Díky absenci klipu je vytvoření vln o hodně snazší, svižnější a rychlejší. Hodí se navíc pro všechny délky vlasů. 
  Před úpravou je vhodné používat produkt na ochranu vlasů před teplem a ochranné rukavice nebo náprstky. Většina výrobců ke kulmě přidává ochranné pomůcky, které od tepla ochrání vaše prsty.

  Podle čeho vybrat kónickou kulmu?
  • Velikost, užší pro menší vlny, širší pro volnější vlny
  • Studená špička
  • Otočný kabel
  • Povrch keramický, nejlépe Exkluzivní Povrch Gold Ceramic Coating pro ochranu vlasu, dokonalý skluz vlasu a rovnoměrné rozložení tepla
  • Teplotní nastavení pro různé typy vlasů, díky kterému budou vaše vlasy chráněny před tepelným poškozením

  Díky kónické kulmě vaše vysněné kadeře vytvoříte za pár minut. Tento typ kulmy určitě stojí za pozornost.

  Postup natáčení s kónickou kulmou:
  • vlasy umyjeme a vysušíme na 100%
  • naneseme produkt na ochranu před teplem, rozčešeme
  • rozdělíme vlasy do kříže, vzniknou nám 4 sekce, od středu čela až po růst na krku a od ucha k uchu přes temeno hlavy, každou část zasponkujeme vhodným klipem
  • každou tuto sekci ještě rozdělíme horizontálně na polovinu, spodní necháme volné
  • natáčet začínáme od zadních partií
  • oddělíme pramen vertikálně o maximální šíři 2–3 cm (tenčí ramen = menší vlny, širší pramen = volnější vlny)
  • na kulmu přikládáme pramen minimálně 4 cm od hlavy, a to ve směru od obličeje směrem dozadu
  • pramen nasadíme v nejširší části kulmy nahoře a obtáčíme směrem dolu k nejužší části
  • přidržíme 8 vteřin, pramen povolíme, ale necháme tak, jak „sjede z kulmy“
  • jsou-li natočeny všechny zadní prameny, přejdeme do předních částí, vždy nejdříve natočíme spodní sekci a následuje horní
  • máme-li natočeno, necháme všechny vlasy několik minut vychladnout
  • můžeme pročesat pouze prsty, nebo hřebenem se širokými zuby
  • doporučuji zafixovat lakem na vlasy

  Doporučená cena kónické kulmy BaByliss C435E je 1090Kč
  Zobrazit produkt
O značce BaByliss Paris: 
Francouzská značka BaByliss Paris patří mezi špičky evropského trhu v kategorii rovnání vlasů. Vznikla v 60. letech minulého století vynálezem francouzského kadeřníka pana Leliévreho, který vyvinul absolutní novinku té doby – elektrickou kulmu na vlasy. Značka Babyliss Paris jako součást koncernu Conair se stala jedničkou na celosvětovém trhu v kategorii péče o vlasy a také s velkým náskokem nejprodávanější značkou v Evropě v kategorii rovnání vlasů. Každý čtvrtý narovnávač vlasů prodaný v Evropě nese značku BaByliss (údaje GfK poslední známá perioda 2007).
BaByliss Paris vyvíjí produkty profesionální úrovně, které lze použít i neprofesionálním spotřebitelům. Značkové výrobky BaByliss Paris využívají kadeřnické salony v Praze, Paříži, Londýně, Stockholmu, Moskvě, Římě, Dubaji nebo v JAR. Díky takto ověřené kvalitě jsou výrobky BaByliss prodávány s 3. letou zárukou. BaByliss nabízí produkty pro ženy i muže – vysoušeče vlasů, žehličky na vlasy i kulmy, zastřihovače vousů i vlasů, i intimních chloupků.
Díky profesionály ověřené kvalitě poskytuje BaByliss Paris na řadu produktů spotřebitelskou záruku prodlouženou na plné 3 roky. Technické parametry produktů jsou na špičkové úrovni, a to jak výkoností motorků, tak i přesností čepelek, které jsou broušené elektrochemickou cestou.
Jsme velmi rádi, že i zákazníci v České republice budou moci být krásnější s BaByliss Paris a BaByliss Paris MEN. 

Pro více informací kontaktujte:
Moniku Strakovou – PHOENIX COMMUNICATION
monika@phoenixcom.cz (00420) 774 814 654
Zrušit výběr
Vybráno -
Porovnat