Pro novináře

Nový zastřihovač vlasů BaByliss Paris v profesionálním a uživatelsky komfortním provedení

12.11.2019 Francouzská značka BaByliss Paris představuje novinku na trhu nejen pro pány – zastřihovač vlasů E985E s širokou nabídkou nástavců a volbou nastavení v profesionálním a uživatelsky komfortním provedení.
Zobrazit více

ELEGANTNÍ DESIGN – PROFESIONÁLNÍ VÝSLEDEK

16.10.2019 Dokonalý účes si přeje mít každá žena a to, pokud možno v každé situaci. Jak ho ale docílit, pokud nemáme možnost zrovna zajít ke kadeřníkovi? S pomocníky od renomované francouzské značky BaByliss Paris je to hračka, elegantní design a profesionální výsledek to je řada ROSE GOLD.
Zobrazit více

ZBAVTE SE CHLOUPKŮ JEDNOU PROVŽDY

15.10.2019 Hladká pokožka už dávno není výsadou jen letního období. Skoncovat s chloupky, pokud možno nadobro, a mít krásně hebkou pokožku, touží mít ženy po celý rok. Ideálním časem, kdy začít je právě podzim a zima, pokud si na pomoc vezmete IPL epilátory francouzské značky BaByliss Paris G947E nebo G935E, výsledek je zaručen. Oba modely se hravě postarají o účinnou, a přitom bezbolestnou epilaci všech částí těla.
Zobrazit více

BABYLISS UVÁDÍ NA TRH NOVOU OVÁLNOU KULMU NA VLASY

16.09.2019 Každá žena si zaslouží vypadat skvěle. Ovšem ne každá má vždy čas zajít ráno ke kadeřníkovi a nechat si upravit vlasy do dokonalé podoby. Pokud po úžasných vlasech toužíte, je dobré přizvat na pomoc šikovné pomocníky, s jejichž asistencí snadno a rychle vykouzlíte krásný účes v pohodlí domova. A právě takovým pomocníkem je nový model oválné kulmy BaByliss Paris C440E.
Zobrazit více
12  
Zrušit výběr
Vybráno -
Porovnat