Pro novináře

Nejkrásnější vlasy pod sluncem

25.08.2021 Tak jako si chráníme v létě pokožku, nezapomínejme ani na ochranu našich vlasů. Ty nejsou namáhané pouze UV zářením a vysokými letními teplotami, ale i tak příjemnými činnostmi, jako je koupání v moři či bazénu. Chraňte proto své vlasy již v průběhu sušení i stylingu s pomocníky, kteří jsou vybaveni nejnovějšími technologiemi, jako jsou ionizace nebo vodní pára. A v čem spočívá jejich úspěch? Parní technologie funguje na principu aktivní vodní páry, která vlasy hydratuje a zamezuje nevzhlednému krepatění. Naopak iontová technologie pracuje na vzájemném působení kladných a záporných iontů a působí hluboko do struktury vlasu, a tím jej obnovuje a posiluje. Jací pomocníci by neměli toto léto uniknout vaší pozornosti?
Zobrazit více

Vyzrajte na ofinu s tipy od profesionála

25.08.2021 Ofina se drží již několik let v TOP vlasových trendech a není vůbec divu! Je to takový malý zázrak, který pomůže nositelkám zakrýt nejeden nedostatek jako je např. vysoké čelo, či opticky zúží obličej. Taky si ale někdy říkáte, že kadeřníci musí mít nějaké kouzlo, když od nich vypadá upravená ofina jinak, než když si ji foukáte sama doma? Kdeže kouzla, tajemství tkví v kvalitní žehličce nebo kartáči, a pár tricích. Jste připraveni dát ofině šanci a nebát se rána po probuzení? S tipy od hairstylistky Dáši Míznerové a pomocníky BaByliss se stanete královnou ofin.
Zobrazit více

V koupelně jako v profesionálním barber shopu

20.07.2021 Pokud jste si i vy zvykli na výhody „domácí“ úpravy vlasů či vousů, máme pro vás dobré zprávy. S novinkami od BaByliss to páni budou mít ještě jednodušší a kreativnější. Přichází nová řada profesionálních bezdrátových zastřihovačů Super-X Metal Series.

Zastřihovače E996E a MT996E kombinují špičkovou kvalitu japonské ocele, bohatou funkční výbavu, ergonomii a slušivý stylový design. Vyspělý a přitom lehoučký motor zajišťuje maximální výkon a díky lithiové baterii se nemusíte bát, že vám uprostřed kreativní práce dojde energie. Robustní kovové provedení je zárukou snadného ovládání a precizní japonské ocelové čepele se postarají o hladký a bezchybný zástřih.
Zobrazit více

Vlastní styl ve vlastní režii

03.06.2021 Máme rády, když se o sebe muži dokážou po všech stránkách postarat a k tomu patří i dokonalá péče o tělo. Každodenní cesta k upravenému vzhledu by ale neměla pro naše partnery či tatínky být náročná. Příležitost usnadnit jim ji máme i my, Den otců nám hraje do karet. Berme ho jako příležitost vybrat malý dárek, kterým uděláme radost sobě i jim.

Produkty BaByliss nabízejí komplexní a zároveň snadné řešení úpravy vlasů, vousů i chloupků aktivního muže, které může být stále po ruce (v kufříku na pracovní cesty, v batohu na túře po horách, na vysněné dovolené nebo oblíbené chalupě, kam jezdíte pravidelně). Kompaktní a zároveň výkonné zastřihovače BaByliss pomohou mužům v naší blízkosti podtrhnout nebo i vylepšit vlastní styl.
Zobrazit více
123456789  
Zrušit výběr
Vybráno -
Porovnat