Pro novináře

Zkroťte své přirozené lokny s tipy od profesionála

06.12.2021 Zdravé a krásné kudrnaté vlasy jsou opravdovou korunou krásy. Majitelky přírodních loken však vědí, jak těžké je někdy vlny „zkrotit“, a podpořit tak jejich bohatost a eleganci, kterou jim část ženské populace s rovnými vlasy závidí. Vlnité vlasy vyžadují speciální péči i výkonné pomocníky, jež je ochrání a dodají kudrnaté hřívě objem, případně je šetrně narovnají. Vše, co byste o péči a stylingu přirozených vln měli vědět, prozradí kadeřnice Martina Malinová.
Zobrazit více

Nejkrásnější vlasy pod sluncem

25.08.2021 Tak jako si chráníme v létě pokožku, nezapomínejme ani na ochranu našich vlasů. Ty nejsou namáhané pouze UV zářením a vysokými letními teplotami, ale i tak příjemnými činnostmi, jako je koupání v moři či bazénu. Chraňte proto své vlasy již v průběhu sušení i stylingu s pomocníky, kteří jsou vybaveni nejnovějšími technologiemi, jako jsou ionizace nebo vodní pára. A v čem spočívá jejich úspěch? Parní technologie funguje na principu aktivní vodní páry, která vlasy hydratuje a zamezuje nevzhlednému krepatění. Naopak iontová technologie pracuje na vzájemném působení kladných a záporných iontů a působí hluboko do struktury vlasu, a tím jej obnovuje a posiluje. Jací pomocníci by neměli toto léto uniknout vaší pozornosti?
Zobrazit více

Vyzrajte na ofinu s tipy od profesionála

25.08.2021 Ofina se drží již několik let v TOP vlasových trendech a není vůbec divu! Je to takový malý zázrak, který pomůže nositelkám zakrýt nejeden nedostatek jako je např. vysoké čelo, či opticky zúží obličej. Taky si ale někdy říkáte, že kadeřníci musí mít nějaké kouzlo, když od nich vypadá upravená ofina jinak, než když si ji foukáte sama doma? Kdeže kouzla, tajemství tkví v kvalitní žehličce nebo kartáči, a pár tricích. Jste připraveni dát ofině šanci a nebát se rána po probuzení? S tipy od hairstylistky Dáši Míznerové a pomocníky BaByliss se stanete královnou ofin.
Zobrazit více

V koupelně jako v profesionálním barber shopu

20.07.2021 Pokud jste si i vy zvykli na výhody „domácí“ úpravy vlasů či vousů, máme pro vás dobré zprávy. S novinkami od BaByliss to páni budou mít ještě jednodušší a kreativnější. Přichází nová řada profesionálních bezdrátových zastřihovačů Super-X Metal Series.

Zastřihovače E996E a MT996E kombinují špičkovou kvalitu japonské ocele, bohatou funkční výbavu, ergonomii a slušivý stylový design. Vyspělý a přitom lehoučký motor zajišťuje maximální výkon a díky lithiové baterii se nemusíte bát, že vám uprostřed kreativní práce dojde energie. Robustní kovové provedení je zárukou snadného ovládání a precizní japonské ocelové čepele se postarají o hladký a bezchybný zástřih.
Zobrazit více
123456789  
Zrušit výběr
Vybráno -
Porovnat