BABYLISS UVÁDÍ NA TRH NOVOU OVÁLNOU KULMU NA VLASY

16.09.2019
Každá žena si zaslouží vypadat skvěle. Ovšem ne každá má vždy čas zajít ráno ke kadeřníkovi a nechat si upravit vlasy do dokonalé podoby. Pokud po úžasných vlasech toužíte, je dobré přizvat na pomoc šikovné pomocníky, s jejichž asistencí snadno a rychle vykouzlíte krásný účes v pohodlí domova. A právě takovým pomocníkem je nový model oválné kulmy BaByliss Paris C440E.
  • Nová kulma se liší od jiných modelů především oválným tvarem. Nejedná se tedy o kužel ani pravidelný válec a díky této přelomové vlastnosti lze kulmou snadno vytvořit přirozenější a měkčí lokny. Aby úprava vlasů byla snadná a pohodlná, je opatřena exkluzivním povrchem Gold Ceramic Coating. Povrch se vedle dokonalého skluzu vlasů postará i o jejich ochranu a zaručuje rovnoměrné rozložení tepla. Teplotu je možné zvolit podle typu vlasů, a to ve třech nastaveních na 160 °C, 180 °C nebo 200 °C. Dosažení zvolené teploty signalizuje LED displej, který bliká, dokud není dosaženo požadované teploty. Nejnižší teplota se hodí pro vlasy jemné, odbarvené a/nebo narušené, střední stupeň pro normální, barvené a/nebo vlnité vlasy a nejvyšší stupeň pro husté a/nebo kudrnaté vlasy. 
    Uživatelský komfort zvyšuje studená špička, otočný kabel a funkce automatického vypnutí kulmy. Součástí výbavy je také teplovzdorná podložka a ochranné rukavice, které zároveň zvyšují bezpečnost užívání. 

    Elegantní oválná kulma na vlasy BaByliss Paris C440E v černozlatému provedení se stane pomocníkem a designovým doplňkem koupelnové výbavy každé ženy.
    Doporučená cena modelu BaByliss C440E je 1090, - Kč a výrobce na kulmu poskytuje prodlouženou záruku 3 roky.
    Zobrazit produkt
O značce BaByliss Paris: 
Francouzská značka BaByliss Paris patří mezi špičky evropského trhu v kategorii rovnání vlasů. Vznikla v 60. letech minulého století vynálezem francouzského kadeřníka pana Leliévreho, který vyvinul absolutní novinku té doby – elektrickou kulmu na vlasy. Značka Babyliss Paris jako součást koncernu Conair se stala jedničkou na celosvětovém trhu v kategorii péče o vlasy a také s velkým náskokem nejprodávanější značkou v Evropě v kategorii rovnání vlasů. Každý čtvrtý narovnávač vlasů prodaný v Evropě nese značku BaByliss (údaje GfK poslední známá perioda 2007).
BaByliss Paris vyvíjí produkty profesionální úrovně, které lze použít i neprofesionálním spotřebitelům. Značkové výrobky BaByliss Paris využívají kadeřnické salony v Praze, Paříži, Londýně, Stockholmu, Moskvě, Římě, Dubaji nebo v JAR. Díky takto ověřené kvalitě jsou výrobky BaByliss prodávány s 3. letou zárukou. BaByliss nabízí produkty pro ženy i muže – vysoušeče vlasů, žehličky na vlasy i kulmy, zastřihovače vousů i vlasů, i intimních chloupků.
Díky profesionály ověřené kvalitě poskytuje BaByliss Paris na řadu produktů spotřebitelskou záruku prodlouženou na plné 3 roky. Technické parametry produktů jsou na špičkové úrovni, a to jak výkoností motorků, tak i přesností čepelek, které jsou broušené elektrochemickou cestou.
Jsme velmi rádi, že i zákazníci v České republice budou moci být krásnější s BaByliss Paris a BaByliss Paris MEN. 

Pro více informací kontaktujte:
Moniku Strakovou – PHOENIX COMMUNICATION
monika@phoenixcom.cz (00420) 774 814 654
Zrušit výběr
Vybráno -
Porovnat