Okouzlete své okolí dokonalým účesem

14.02.2020
Ať už míříte na ples, na valentýnskou oslavu nebo třeba i „jen“ do práce, určitě toužíte po účesu, který vás bude zdobit. My pro vás máme tip na dva pomocníky od francouzské značky BaByliss Paris, s nimiž úprava dokonalého účesu bude hračka nutnosti navštívit profesionálního kadeřníka.
 • Jakýkoliv styling podle chuti


  Pokud patříte mezi ty, kteří věčně zápasí s časem, je rotační horkovzdušná kulma BaByliss Paris AS200E tou pravou volbou. Díky možnosti výběru různých nástavců a teplotního nastavení snadno a rychle vykouzlíte požadovaný účes. Kulma má 2 výměnné kartáče o průměru 20 a 50 mm s keramickým povrchem a speciální hlavu pro žehlení vlasů. Balení obsahuje i trysku na předsušení vlasů. Teplotu můžete vybrat z 2 úrovní podle typu vlasů a pro konečnou fixaci pak zvolit studený vzduch. Ionizační technologie současně pozitivně ovlivňuje kvalitu vlasů a dodá účesu hladkost a lesk. Příjemný doplněk tvoří elegantní cestovní taška a oceníte i praktický kabel otočný o 360° zamezující kroucení a zamotávání.
   
  Doporučená cena BaByliss AS200E je 1.490,- Kč
  Zobrazit produkt
 • Pro okouzlující lokny


  Toužíte-li po extra velkých kadeřích nebo vlnitém účesu, pomůže vám s ním kulma BaByliss Paris C332E. Nabízí až deset různých nastavení teplot podle typu vlasů v rozmezí 150°C až 180°C. Pro jemné, odbarvené a/nebo narušené vlasy doporučuje výrobce zvolit nižší teploty, pro normální, barvené a/nebo vlnité vlasy střední rozmezí a pro kudrnaté, husté a/nebo nepoddajné vlasy vyšší teplotu. Šetrnou péči o vlasy při úpravě zaručuje povrch Sublim touch. Šíře kulmy 32 mm a studená špička, za níž můžete kulmu během tvarování účesu libovolně a bez rizika popálení přidržovat, včetně otočného kabelu se postarají o pohodlnou a rychlou úpravu. Výrobci mysleli i na praktickou stránku manipulace a model vybavili praktickým stojánkem, který oceníte, kdykoli si budete potřebovat horkou kulmu na chvíli odložit.
   
  Doporučená cena BaByliss C332E je 590,- Kč
  Zobrazit produkt
O značce BaByliss:
Francouzská značka BaByliss patří kvalitou produktů a inovacemi mezi špičky evropského trhu. Vznikla v 60. letech minulého století vynálezem francouzského kadeřníka Leliévreho, který vyvinul absolutní novinku té doby – elektrickou kulmu na vlasy. Značka BaByliss jako součást koncernu Conair se stala jedničkou na celosvětovém trhu v kategorii péče o vlasy a také s velkým náskokem nejprodávanější značkou v Evropě v kategorii rovnání vlasů.
BaByliss navrhl a vymyslel automatickou loknovací kulmu a zároveň tím vytvořil novou kategorii v produktech určených k péči o vlasy. Vývoj automatické kulmy trval celých 5 let a stále BaByliss vyvíjí nové produkty, které jsou vždy revolučními novinkami v oboru a profesionální úrovně, které lze použít i neprofesionálním spotřebitelům.
Zrušit výběr
Vybráno -
Porovnat