Novinky pro úpravu účesu z dámské řady Babyliss Orchid

12.06.2020
Francouzská značka BaByliss uvádí na trh produkty z dámské řady v designovém a moderním provedení. Nová produktová řada v úchvatném fialovém odstínu Velvet Orchid představuje vysoušeč vlasů 5513PE, horkovzdušnou kulmu AS83PE a žehličku na vlasy 2513PE.
 • Nový vysoušeč vlasů BaByliss 5513PE z řady Velvet Orchid vyniká spojením moderního designu a uživatelského komfortu. Má lehkou konstrukci pro rychlé a pohodlné každodenní používání a umožňuje nastavení rychlosti i teploty ve 2 stupních. Možnost volby ionizace se postará o jemnou a ohleduplnou úpravu, po níž vlasy zůstanou hydratované a lesklé, k tvarování účesu poslouží úzký nástavec. Motor fénu je výkonný s příkonem 2300 W. Pro snadné používání je přístroj vybaven kabelem o délce 2,2 m a praktickým závěsným ouškem.

  Na produkt se vztahuje prodloužená tříletá záruka.

   
  Doporučená cena modelu 5513PE je 899,- Kč
  Zobrazit produkt
 • Horkovzdušná kulma BaByliss Paris AS83PE nabízí možnost pohodlné a rychlé úpravy účesu během pár minut. Výkonný horkovzdušný kartáč s příkonem 800 W a výměnnými kartáči umožní zvýšení objemu a tvarování účesu. Do výbavy patří kartáč o průměru 38 mm s keramicko-turmalínovým povrchem a kartáč s měkkými štětinami. Vybrat si můžete podle potřeby ze dvou rychlostních a teplotních stupňů a pro finální úpravu účesu zvolit fixaci studeným vzduchem.

  Na produkt se vztahuje prodloužená tříletá záruka.

   
  Doporučená cena modelu AS83PE je 899,- Kč
  Zobrazit produkt
 • Vysoce výkonná žehlička na vlasy BaByliss Paris 2513PE pomůže všem, kdo touží po hladkém účesu. Pro rychlé a šetrné rovnání vlasů je vybavena profesionálními keramicko-turmalínovými destičkami s velmi hladkým povrchem a možností regulace teploty na 6 pozic podle typu vlasů. Je možné ji nastavit až na 235 °C, přičemž 230 °C dosáhne během chviličky díky funkci ultrarychlého nahřátí. O bezpečnost používání se stará funkce automatického vypnutí a praktické zacházení zaručuje kabel s otočnou koncovkou o délce 2 m.

  Na produkt se vztahuje prodloužená tříletá záruka.

   
  Doporučená cena modelu 2513PE je 899,- Kč
  Zobrazit produkt
O značce BaByliss PARIS:
Francouzská značka BaByliss patří kvalitou produktů a inovacemi mezi špičky evropského trhu. Vznikla v 60. letech minulého století vynálezem francouzského kadeřníka Leliévreho, který vyvinul absolutní novinku té doby – elektrickou kulmu na vlasy. Značka BaByliss jako součást koncernu Conair se stala jedničkou na celosvětovém trhu v kategorii péče o vlasy a také s velkým náskokem nejprodávanější značkou v Evropě v kategorii rovnání vlasů.
BaByliss navrhl a vymyslel automatickou loknovací kulmu a zároveň tím vytvořil novou kategorii v produktech určených k péči o vlasy. Vývoj automatické kulmy trval celých 5 let a stále BaByliss vyvíjí nové produkty, které jsou vždy revolučními novinkami v oboru a profesionální úrovně, které lze použít i neprofesionálním spotřebitelům.
Značkové výrobky BaByliss využívají kadeřnické salony v Praze, Paříži, Londýně, Stockholmu, Moskvě, Římě, Dubaji nebo v JAR. Díky takto ověřené kvalitě jsou vybrané výrobky BaByliss prodávány s 3. a více letou zárukou. Technické parametry produktů jsou na špičkové úrovni, a to jak výkoností motorků, tak i přesností čepelek, které jsou broušené elektrochemickou cestou.
BaByliss nabízí produkty pro ženy i muže – vysoušeče vlasů, žehličky na vlasy i kulmy, zastřihovače vousů i vlasů, i intimních chloupků. Jsme velmi rádi, že i zákazníci v České republice budou moci být krásnější s BaByliss a BaByliss MEN.


Pro více informací kontaktujte:
Moniku Strakovou – PHOENIX COMMUNICATION
monika@phoenixcom.cz
(00420) 774 814 654
Zrušit výběr
Vybráno -
Porovnat