Nejkrásnější vlasy pod sluncem

25.08.2021
Tak jako si chráníme v létě pokožku, nezapomínejme ani na ochranu našich vlasů. Ty nejsou namáhané pouze UV zářením a vysokými letními teplotami, ale i tak příjemnými činnostmi, jako je koupání v moři či bazénu. Chraňte proto své vlasy již v průběhu sušení i stylingu s pomocníky, kteří jsou vybaveni nejnovějšími technologiemi, jako jsou ionizace nebo vodní pára. A v čem spočívá jejich úspěch? Parní technologie funguje na principu aktivní vodní páry, která vlasy hydratuje a zamezuje nevzhlednému krepatění. Naopak iontová technologie pracuje na vzájemném působení kladných a záporných iontů a působí hluboko do struktury vlasu, a tím jej obnovuje a posiluje. Jací pomocníci by neměli toto léto uniknout vaší pozornosti?
 • Hebké vlasy za pomoci síly iontů

  Nechat si vlasy po umytí uschnout pouze při letním vánku je ideál, který si bohužel ne vždy z časových důvodů můžeme dovolit. Pokud máme naspěch, pomůže vysoušeč vlasů BaByliss D773DE se supersilným motorem s výkonem 2 100 W a duální ionizací kladných a záporných iontů, které na sebe navážou vlhkost, a tím rychle a šetrně vlasy vysuší do hladkého lesku bez krepatění. Majitelky přírodních kudrlin ocení difuzér, který vlasům dodá ohromující objem. Naopak pro uhlazený styling je k dispozici úzký tvarovací nástavec, přes který proudí koncentrovaný proud vzduchu. Praktická funkce studeného vzduchu vlasy zchladí a „zafixuje“ požadovaný tvar. Fén umožňuje nastavení na dva rychlostní a tři teplotní stupně.
   
  Doporučená maloobchodní cena fénu BaByliss D773DE je 1 899 Kč
  Zobrazit produkt
 • Jedna kulma – spousta stylů

  Rovné či podtočené, určitě ale lesklé a hladké. Takové budou vlasy s ionizační horkovzdušnou kulmou BaByliss AS970E. Speciální čtyři nástavce splní sny o dokonalém a profesionálním účesu bez „šermování“ fénu a kartáče. Rotační nástavec o průměru 50 mm s měkkými štětinami nebo kartáč (35 mm) s tuhými štětinami vlasy dosuší, podtočí a dodá jim objem pro závěrečný styling. Milovnice hladkých účesů ocení plochý a rovnací kartáč, díky kterým se vlasy narovnají a ucelí v jednotný a zářivý vzhled. Kulma nabízí výběr mezi dvěma teplotními stupni a funkcí studeného vzduchu.
   
  Doporučená maloobchodní cena horkovzdušné kulmy BaByliss AS970E je 2 199 Kč
  Zobrazit produkt
 • Plnou parou vpřed k hladkému účesu

  Žehlení vlasů je oblíbeným způsobem úpravy účesu. S parní žehličkou BaByliss ST496 se již nemusíte bát, že by vlasy byly poničené a vysušené. O šetrnou péči se postarají destičky s diamantovo-keramickou úpravou, mezi kterými budou vlasy hladce klouzat, a extrarychlé nahřátí za 20 sekund ušetří čas. Elektrický generátor zajišťuje nepřetržitý proud páry z nádoby na vodu o objemu 12 ml a podle typu vlasů i požadovaného stylingu je možné volit z pěti teplotních stupňů v rozmezí od 150 do 230 °C. Praktické používání této žehličky doplňují funkce automatického vypnutí, LED indikátor zapnutí a nastavené teploty i 2,5 m dlouhý napájecí kabel.
   
  Doporučená maloobchodní cena parní žehličky BaByliss ST496 je 2 199 Kč
  Zobrazit produkt

O značce BaByliss:
Francouzská značka BaByliss patří kvalitou produktů a inovacemi mezi špičky evropského trhu. Vznikla v 60. letech minulého století vynálezem francouzského kadeřníka Leliévreho, který vyvinul absolutní novinku té doby – elektrickou kulmu na vlasy. Značka BaByliss jako součást koncernu Conair se stala jedničkou na celosvětovém trhu v kategorii péče o vlasy a také s
velkým náskokem nejprodávanější značkou v Evropě v kategorii rovnání vlasů.
BaByliss navrhl a vymyslel automatickou loknovací kulmu a zároveň tím vytvořil novou kategorii v produktech určených k péči o vlasy. Vývoj automatické kulmy trval celých 5 let a stále BaByliss vyvíjí nové produkty, které jsou vždy revolučními novinkami v oboru a profesionální úrovně, které lze použít i neprofesionálním spotřebitelům.
Značkové výrobky BaByliss využívají kadeřnické salony v Praze, Paříži, Londýně, Stockholmu, Moskvě, Římě, Dubaji nebo v JAR. Díky takto ověřené kvalitě jsou vybrané výrobky BaByliss prodávány s 3. a více letou zárukou. Technické parametry produktů jsou na špičkové úrovni, a to jak výkoností motorků, tak i přesností čepelek, které jsou broušené elektrochemickou cestou.
BaByliss nabízí produkty pro ženy i muže – vysoušeče vlasů, žehličky na vlasy i kulmy, zastřihovače vousů i vlasů, i intimních chloupků. Jsme velmi rádi, že i zákazníci v České republice budou moci být krásnější s BaByliss a BaByliss MEN.

Kontakt pro média:
Hedvika Přibová
PHOENIX COMMUNICATION
140 00 | Praha 4 | Pod Vilami 785/22
hedvika@phoenixcom.cz
+420 774 273 821
Zrušit výběr
Vybráno -
Porovnat