Nejjednodušší cesta k plážovým vlnám

25.03.2021
Ne každému nadělila příroda do vínku kučery či zručnosti kadeřníka. Pokud navzdory tomu toužíte po záplavě vln, řešení vůbec není komplikované. Trendy účesu, který vynikne na polodlouhých i dlouhých vlasech, docílíte pomocí tzv. wavera. Připomíná trojitou kulmu a doslova na pár tahů vyčaruje přirozeně působící vlny, které vydrží opravdu dlouho.

„Na rozdíl od klasické kulmy navlníte pomocí wavera vlasy mnohem rychleji, rovnoměrněji a hlavně, výsledný efekt vám vydrží opravdu dlouho. A to i v případě, že máte dlouhé vlasy,“ radí vlasová stylistka Dáša Míznerová ze salonu HAIR STUDIO 5TH AVENUE a pokračuje: „Waver je ideální na vytvoření „plážových“ vln, které jsou stále trendy a sluší dámám z dlouhými i polodlouhými vlasy.“


Jak používat „waver“ na vlasy?
1. Na umyté a suché vlasy aplikujete termoochranný sprej a rozdělte je na 2 časti. Vrchní prameny sepněte skřipcem.
2. Úpravu začněte spodními délkami vlasů. Tenké prameny postupně vkládejte mezi desky kulmy po jejich celé délce. Pokud chcete dosáhnut výrazného objemu, začněte u kořenů vlasů. Pokud preferujete ležérní účes, vlny vytvářejte od středu délky pramene. Konce můžete nechať rovné, je to trendy a zároveň šetříte nejvíc namáhanou část vlasů.
3. Po navlnění spodních délek stejným způsobem postupujte na vrchní časti vlasů. Následně vlasy nechte úplně vychladnout.
4. Na závěr „pročešte“ vlasy prsty nebo řídkým hřebenem v předklonu. Zafixujte sprejem na vlasy, ideální je speciální přípravek na plážové vlny, který dodá vlasům potřebnou texturu.

 

Profi pomocníci pro plážové vlny od BaByliss

 • Kulma na vlasy Easy Waves BaByliss C260E se postará o rychlé a efektivní zvlnění vlasů. Princip úpravy je jednoduchý – mezi dva válce o průměru 15 mm a vlnové desky o velikosti 57x100 mm se vloží pramen vlasů. Krátkým protitlakem dosáhnete přirozeně působící zvlnění. Poškození vlasového vlákna eliminuje hladký titanokeramický povrch desek a válců. Samozřejmě, teplotu přístroje je možné přizpůsobit potřebám a stavu vlasů a nastavit ji na tři stupně, 160 °C a 180 °C nebo na 200 °C. Díky funkci rychlého nahřátí je kulma připravena k použití již zhruba za 1 minutu. Uživatelský komfort a snadnou manipulaci zvyšuje chladná špička, teplovzdorná podložka a kabel s otočnou koncovkou.

  Výrobce poskytuje na výrobek prodlouženou záruku 3 roky.

   
  Doporučená cena BaByliss C260E je 990,- Kč
  Zobrazit produkt
 • Kulma BaByliss Paris W2447E vyniká technologií „Advanced Ceramics“. Desky s keramickým povrchem pomáhají udržovat stálou teplotu a starají se tak o ochranu vlasů během stylingu. Díky unikátnímu tvaru, dvěma válcům na jedné straně a protilehlé desce s vystouplým středovým hřebenem, si kulma jednoduše poradí s vytvářením vln. Regulace teploty v rozmezí od 160 °C do 200 °C dává možnost přizpůsobení se charakteru a typu vlasů ve třech stupních. O uživatelské pohodlí se stará studená koncovka kulmy a 2,5 metru dlouhý kloubový napájecí kabel. Bezpečnost zajišťuje funkce automatického vypnutí a rovněž LED indikátor zapnutí. Součástí balení je elegantní obal s teplu odolným vnitřkem, který je možné používat během nebo po úpravě vlasů.

   
  Doporučená cena BaByliss W2447E je 1 590,- Kč
  Zobrazit produkt
O značce BaByliss:
Francouzská značka BaByliss patří kvalitou produktů a inovacemi mezi špičky evropského trhu. Vznikla v 60. letech minulého století vynálezem francouzského kadeřníka Leliévreho, který vyvinul absolutní novinku té doby – elektrickou kulmu na vlasy. Značka BaByliss jako součást koncernu Conair se stala jedničkou na celosvětovém trhu v kategorii péče o vlasy a také s
velkým náskokem nejprodávanější značkou v Evropě v kategorii rovnání vlasů.
BaByliss navrhl a vymyslel automatickou loknovací kulmu a zároveň tím vytvořil novou kategorii v produktech určených k péči o vlasy. Vývoj automatické kulmy trval celých 5 let a stále BaByliss vyvíjí nové produkty, které jsou vždy revolučními novinkami v oboru a profesionální úrovně, které lze použít i neprofesionálním spotřebitelům.
Značkové výrobky BaByliss využívají kadeřnické salony v Praze, Paříži, Londýně, Stockholmu, Moskvě, Římě, Dubaji nebo v JAR. Díky takto ověřené kvalitě jsou vybrané výrobky BaByliss prodávány s 3. a více letou zárukou. Technické parametry produktů jsou na špičkové úrovni, a to jak výkoností motorků, tak i přesností čepelek, které jsou broušené elektrochemickou cestou.
BaByliss nabízí produkty pro ženy i muže – vysoušeče vlasů, žehličky na vlasy i kulmy, zastřihovače vousů i vlasů, i intimních chloupků. Jsme velmi rádi, že i zákazníci v České republice budou moci být krásnější s BaByliss a BaByliss MEN.

Kontakt pro média:
Hedvika Přibová
PHOENIX COMMUNICATION
140 00 | Praha 4 | Pod Vilami 785/22
hedvika@phoenixcom.cz
+420 774 273 821
Zrušit výběr
Vybráno -
Porovnat