Nová generace
fotoepilátorů homelight

BaByliss G946E

Epilace pulzním světlem:
pro dlouhodobě jemnou
pokožku

BaByliss přináší IPL epilaci široké veřejnosti, v podobě spolehlivého, cenově dostupného a uživatelsky jednoduchého přístroje. Nyní můžete IPL epilaci provádět jednoduše v pohodlí domova a s maximální bezpečností. IPL epilace je nová metoda odstraňování chloupků, která přináší revoluční změnu do života žen i mužů. Vysledkem je dlouhodobě jemná pokožka bez podráždění i té nejcitlivější pokožky.

Kde koupit?

Princip IPL epilace

Technika IPL epilace je založena na principu selektivní fototermolýzy, úspěšně používané v profesionální dermatologických klinikách již 15 let. IPL (Intense Pulsed Light) epilace pomocí světlené energie zpomaluje obnovu chloupků. Pokožka je vystaena světelným zábleskům, kdy světlo je absorbováno melaninem obsaženým v chloupcích a jejich koříncích. Toto světlo je přetvořeno do tepelné energie, která zabrání obnově buněk způsobujících růst chloupků. Opětovný růst chloupků je zastaven a pokožka zůstává jemná.

Kompatibilní fototypy pleti

Klinicky prokázaná účinnost

Klinickými studiemi prováděnými na nohou, v podpaží a nad horním rtem byla prokázána vysoká účinnost IPL epilátoru BaByliss Homelight® a úbytek chloupků o 90%* již po 8 ošetřeních.
* testováno na nohách po 8mi ošetřeních. Klinická studie vypracována v roce 2013 na 49 lidech fototypu I až IV.

Kde koupit?

Kompletní epilace za méně
než 30 minut

Rychlé epilace je dosaženo pomocí velkého aplikačního okénka (3cm2) a dvou provozních režimů Gliss a Precision

Režim Gliss

Je určen pro rychlé a účinné ošetření velkých ploch, jako jsou nohy, ruce či záda. Držením stisknutého tlačítka a souvislým posouváním epilátoru po pokožce jsou vysílány pravidelné světelné záblesky (36 záblesků za minutu) pro efektivní epilaci a výraznou úsporu času.

Režim přesnost

Je určen pro použití na nejcitlivější, či špatně přístupná místa na těle, jako je podpaží, obličej, či oblast bikin.

Příslušenství
pro maximální přesnost

Pro citlivé části těla a obličej je vhodné použít nástavec (1,5cm2), který zajistí dokonalé zacílení epilace na malé ploše. Nástavec je vybaven přídavným UV filtrem pro dvojitou ochranu.

Průměrná doba ošetření oblasti

Váš individuální plán
v mobilním telefonu

Kromě mnoha vynikajících vlastností epilátor Homelight® nabízí jedinečnou možnost v podobě individuálního plánování jednotlivých epilací pomocí mobilní aplikace. Aplikace Homelight® je ideální řešení pro uživatele, kteří chtejí dosáhnout maximálního efektivního ošetření. Aplikace obsahuje vstupní dotazník, osobní přehled epilací, připomínání jednotlivých epilací a ukládání jednotlivých epilací včetně detailů jejich nastavení.
Aplikace Homelight® navíc vytváří plán epilačních ošetření podle Vašich požadavků a před každým ošetřením Vás pomocí chytrého telefonu upozorní. Nevynecháte tak žádný krok a epilace je maximálně účinná.

Stáhněte si aplikaci
pro iPhone nebo Android

   

Zakupte u Vašich oblíbených prodejců