Hladký účes šetrnou cestou

11.08.2020
Toužíte po elegantním hladkém účesu jako z vlasového studia, ale nemáte čas ani prostředky na jeho častou návštěvu? Máme pro vás jednoduché řešení, vezměte si k ruce parní žehličku na vlasy BaByliss ST395E. Postará se o vyrovnání neposlušných kadeří nejen rychle, ale i šetrně.
 • Parní žehlička BaByliss ST395E ošetří vlasy prostřednictvím jemné páry s vysokým obsahem záporných iontů (až 150 000 iontů na cm3). Pára vlasy narovná a zároveň jim dodá potřebnou hydrataci a lesk. Úprava vlasů je tak velmi účinná a přitom šetrná.

  38 mm široké plovoucí destičky jsou navíc potaženy speciální titanovo-keramickou vrstvou, jež vlasy chrání před nežádoucím poškozením. Jejich teplotu lze podle typu vlasů nastavit na LED displeji v pěti různých úrovních od 170 do 230 stupňů. Destičky mají navíc uprostřed umístěný i speciální zatahovací rozčesávací hřeben, který je nastavitelný pro jemné i husté vlasy.

  Žehlička je vybavena funkcí automatického vypnutí, kabelem s otočnou koncovkou a praktickou teplovzdornou podložkou. Výrobce na ni poskytuje prodlouženou záruku 3 roky.
   
  Doporučená MOC BaByliss ST395E je 2.190,- Kč
  Zobrazit produkt
O značce BaByliss:
Francouzská značka BaByliss patří kvalitou produktů a inovacemi mezi špičky evropského trhu. Vznikla v 60. letech minulého století vynálezem francouzského kadeřníka Leliévreho, který vyvinul absolutní novinku té doby – elektrickou kulmu na vlasy. Značka BaByliss jako součást koncernu Conair se stala jedničkou na celosvětovém trhu v kategorii péče o vlasy a také s velkým náskokem nejprodávanější značkou v Evropě v kategorii rovnání vlasů.
BaByliss navrhl a vymyslel automatickou loknovací kulmu a zároveň tím vytvořil novou kategorii v produktech určených k péči o vlasy. Vývoj automatické kulmy trval celých 5 let a stále BaByliss vyvíjí nové produkty, které jsou vždy revolučními novinkami v oboru a profesionální úrovně, které lze použít i neprofesionálním spotřebitelům.
Značkové výrobky BaByliss využívají kadeřnické salony v Praze, Paříži, Londýně, Stockholmu, Moskvě, Římě, Dubaji nebo v JAR. Díky takto ověřené kvalitě jsou vybrané výrobky BaByliss prodávány s 3. a více letou zárukou. Technické parametry produktů jsou na špičkové úrovni, a to jak výkoností motorků, tak i přesností čepelek, které jsou broušené elektrochemickou cestou.
BaByliss nabízí produkty pro ženy i muže – vysoušeče vlasů, žehličky na vlasy i kulmy, zastřihovače vousů i vlasů, i intimních chloupků. Jsme velmi rádi, že i zákazníci v České republice budou moci být krásnější s BaByliss a BaByliss MEN.

Pro více informací kontaktujte:
Moniku Strakovou – PHOENIX COMMUNICATION
monika@phoenixcom.cz
(00420) 774 814 654
Zrušit výběr
Vybráno -
Porovnat